Gönderen Konu: Gladiatus Ince Taktikler  (Okunma sayısı 97 defa)

Çevrimdışı Calavera

  • Level 11
  • *
  • İleti: 657
  • Karma: 18
Gladiatus Ince Taktikler
« : 28 Mayıs 2012, 03:51:01 ÖS »
Sevgili Gladiatus oyuncuları;
Bu bölümde size oyun ile ilgili bazı taktikler verceğim.
*Müzayede salonunda teklifinizi süre çok kısa yazarken yapın aksi taktirde paralarınız boşa gider.
*Eğer az seviyede çok itibar kazanmak istiyorsanız,bol bol harada çalışmaya bırakın , taverna görevleri yapın,keşif seferine yollayın.
*Para kazanmak için mutlaka harada çalışmaya bırakın(yatmadan önce bırakırsanız paranızı sabah almış olursunuz bu yöntem en iyisidir ve mutlaka 8 saatlik bırakın)
*Müzayede salonunda kazanmak istiyorsanız tekliflerinizi 24.00'dan sonra olabildiğince yüksek teklif vererek gerçekleştirin.
*Pazar yeri denen yerde yiyecekler satılmaktadır.Burdan ucuza alınan elma,ekmek,k.ekmek,tavuk gibi yiyecekleri markette 3katına satarak para kazana bilirsiniz.
*Aldığınız itemlere mutlaka bonus basın(yani simyacıdan zırh,hasar güç gibi maddeler alıp basın)çünkü bunlar size yararlı olacaktır.
*Tavernada bazen sizden eşyalar istenebilir.Bunları keşif seferinden temin edersiniz.Ama bu istedikleri itemler size çok lazım olacaktır.Bunun için itemler üzerinde aranan eşya diye bir yazı vardır.Görevi iptal ettiğiniz taktirde bu itemde gider.
*İttifaklara girmek için çok hevesli olmayın bence 10.seviyeden sonra girin.
*Keşif seferi için ilk 5 seviyeye kadar karanlık orman ve mist dağlarına gidin.6 ve 7. seviyeden sonra antik tapınağa gitmeniz daha iyi olacaktır.seviye 8.9.10 dan itibaran korsan limanı en iyisi korsan limanınnda çok güzel ve pahalı itemler gelmektedir.(Korsan Limanı ve Antik Tapınak güzel ve pahalı item isteyenler için çok güzel bi yerdir.)
*Arenada sizin seviyenizde veya sizden yüksek oyuncuları yenerseniz hem para hemde tecrübe puanı alırsınız.
*Arena da fazla savaşmayın çünkü itibar gelmez bu yüzden seviye atlarsınız ama itibar gelmez.
*Eşyalarda en iyi olanlar ''üzüntü,denge,başarı,memnuniyet...''gibi bonus basılı olanlar daha iyidir bunlar müzayede salonunda satılır.Bunları almak size çok fayda sağlayacaktır.
Bunun gibi birçok taktik ilerki zamanlarda gelecektir iyi oyunlar...
Siz Rahat Uyuyun Diye , Uyumayanlar Var !Siz Rahat Uyuyun Diye , Uyumayanlar Var !

 İletişim sayfasına gitmek için tıklayın İletişim sayfasına gitmek için tıklayın
İletişim sayfasına gitmek için tıklayın İletişim sayfasına gitmek için tıklayın